Noskaidroti uzvarētāji Ziemassvētku atklātnīšu konkursā

Par skaistu tradīciju gada nogalē kļuvis Ziemassvētku atklātnīšu konkurss, kuru rīko Daugavpils novada dome sadarbībā ar Daugavpils novada vizuālās mākslas skolotāju metodisko apvienību. Konkursā piedalīties tika aicināti novada skolu 1. – 6. klases audzēkņi. Šogad skolēnu uzdevums bija attēlot vienu no trim piedāvātajām tēmām – “Brāļi dūraiņi”, “Ķekatā ļekatā” un “Ziemassvētku eņģelis”. Konkursā piedalījās 40 skolēnu darbiņi no 11 novada skolām.

Zīmējumus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore Vanda Kezika, Kultūras pārvaldes noformēšanas māksliniece Olga Gžibovska, Daugavpils novada vizuālās mākslas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Ināra Ondzule un Daugavpils novada domes sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Kristīna Isate.

Izvēlēties trīs labākos zīmējumus nebija vienkārši, jo iesniegtie darbiņi bija skaisti un interesanti, turklāt konkursa dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug. Pēc rūpīgas apspriedes un diskusijām, tika noteikti trīs uzvarētāji – Kalupes pamatskolas 2. klases skolēns Martins Melders ar zīmējumu “Brāļi dūraiņi” (skolotāja Inese Šauša), Biķernieku pamatskolas 6. klases skolniece Nadežda Semjonova ar zīmējumu “Ķekatā ļekatā” (skolotāja Jeļena Ivbule) un Sventes vidusskolas 3. klases skolniece Samanta Saveļjeva ar zīmējumu “Ķekatā ļekatā” (skolotāja Aija Saveļjeva)

Atlasītie darbi tiks izmantoti Ziemassvētku atklātnīšu veidošanai, apsveikumam novada avīzē un publikācijai novada domes mājas lapā.

Pateicamies visiem konkursa dalībniekiem un vizuālās mākslas skolotājiem par atsaucību, radošumu un ieguldīto darbu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *