Noslēdzies Daugavpils novada skolēnu Skatuves runas konkurss

6.martā Daugavpils novada kultūras centrā notika Daugavpils novada skolēnu Skatuves runas konkurss. Konkursā piedalījās 30 audzēkņi no 14 skolām. Konkursantus vērtēja Daugavpils teātra aktieris un režisors Jurijs Losevs, literāte Linda Kilevica, režisore Inta Uškāne.

Par labākajiem tika atzīti: Vladimirs Goršantovs (Medumu pamatskola, 8.klase, skolotāji V.Skvorcova, O.Goršantova), Dace Jevsejeva (Kalupes pamatskola, 5. klase, skolotāja I.Mukāne), Kirils Jackevičs (Biķernieku pamatskola, 3. klase, skolotāji O.Aleksejeva, O.Ročenko), Sandis Proms (Špoģu vidusskola, 8.klase, skolotāja A.Suveizda).

Šie skolēni pārstāvēs Daugavpils novadu Latgales reģionālajā Skatuves runas konkursā, kurš notiks 3. aprīlī Jēkabpilī.

Informāciju sagatavoja:
IP metodiķe
Jolanta Urbāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *