Noslēdzies konkurss “Naujenes Cālis 2014”

2014. gada 22. martā Naujenes kultūras centrā notika mazo vokālistu konkurss „Naujenes Cālis 2014”. Kopumā konkursā savu dalību pieteica 6 bērni no Naujenes bērnudārza „Rūķītis”. Konkursantus pasākumam sagatavoja bērnudārza mūzikas pasniedzējas Tatjana Zviceviča un Inga Ašķeļaņeca.

Šogad mazo „Cālīšu” vokālās spējas, ritma izjūtu un uzstāšanās režiju vērtēja: Naujenes kultūras centra f/k „Rūžeņa” vadītāja Inga Zeile, Daugavpils novada kultūras centra vokālās studijas vadītāja Tatjana Larionova, Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes Jaunatnes lietu speciāliste Olesja Ņikitina.

Pēc konkursa visus pasākuma apmeklētājus gaidīja pārsteigums, no garā ziemas miega bija pamodies Vinnijs Pūks un atnāca ciemos pie Naujenes bērniem kopā ar savu jautro draudzeni Smieklīgo. Īpašie viesi neatnāca tukšām rokām, visus bērnus gaidīja jautras rotaļas, konkursi, dejas un fotografēšanās kopā ar mīļākās pasakas varoņiem.

Visi „Cālīši” un viņu pasniedzēji bija cītīgi pastrādājuši un godam nopelnīja pateicības rakstus un dāvanas, taču īpaši gribētos atzīmēt Ievu Rutkovsku par godam iegūto 3. vietu, Jeļizavetu Purplišu – 2. vietu un Alīnu Grustāni par iegūto 1. vietu. Iespēju doties 5. aprīlī uz mazo vokālistu konkursu 2. kārtu ieguva Jeļizaveta Purpliša un Alīna Grustāne. Lai veicas!

Informāciju sagatavoja:
Naujenes KC pasākumu organizatore
J.Kotčenko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *