Noslēdzies konkurss “Skolēni eksperimentē”

20.februārī notika Daugavpils novada skolu vides pētnieku konkurss “Skolēni eksperimentē”. Konkursā piedalījās 10 skolu komandas, kuras sevi pierādīja vides pētnieciskajās norisēs.

Tika demonstrēti krāsaino vulkānu izvirdumi, pašdarinātie indikatori un citi. Lietā tika likts pat pašdarināts plastilīns, skolēni demonstrēja spoguļa darbības fenomenu, puķes no baltām pārtapa visdžādākajos toņos.

3.vietu konkursā ieguva Silenes pamatskolas 9.klases audzēkņi Evelīna Krilova un Viktors Krasovskis (sk.L.Voitkeviča) ar eksperimentu “Alternatīvie enerģijas avoti”; 2.vieta tika piešķirta Zemgales vidusskolas skolniecēm Elīnai Baranovskai, Stefānijai Semjonovai un Margaritai Kostigovai (sk.J.Bobkova) par darbu “Medus, šokolādes un augu eļļas kvalitātes noteikšana mājas apstākļos”.

15.martā Latvijas jauno zinātnieku forumā Rīgā Daugavpils novadu pārstāvēs Sventes vidusskolas 6.klases skolēns Valentīns MEINERTS ar eksperimentu “Piramīdas “brīnumaino” īpašību pārbaude” (sk. S.Drugoveiko, A.Volkova).

Informāciju sagatavoja:
IP metodiķe Jolanta Urbāne
65437663, iimc@inbox.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *