Noslēgušās Daugavpils novada skolēnu sporta spēļu sacensības basketbolā

Noslēgušās Daugavpils novada skolēnu sporta spēļu sacensības basketbolā 2000.gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem un meitenēm. Aukstums ieviesa korekcijas dalībnieku sastāvos – sākotnēji bija pieteikušās vairāk komandas, taču uz sacensībām Špoģu vidusskolā bija ieradušās 3 zēnu un 3 meiteņu komandas, līdz ar to visi dalībnieki tika pie diplomiem un balvām.

21.janvāra sacensībās pirmās spēlēja meitenes. Pārsteigumu sagādāja Lāču pamatskolas sportistes, kuras pārliecinoši uzvarēja savas pretinieces un ieguva tiesības piedalīties Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs, otrajā vietā ierindojās Biķernieku pamatskola, trešās – Špoģu vidusskolas meitenes.

28.janvārī Špoģu vidusskolas zēnu komanda, revanšējās par savas skolas meiteņu neveiksmīgo startu un pārliecinoši uzvarēja Vaboles vidusskolu un Kalupes pamatskolu, izcīnot tiesības kopā ar Lāču pamatskolas meiteņu komandu pārstāvēt Daugavpils novadu Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs. Otrajā vietā, dramatiskā cīņā uzvarot Kalupi ar 1 punkta pārsvaru (dažas sekundes līdz spēles beigām kalupiešiem bija iespēja mest soda metienus, bet tie bija neprecīzi), ierindojās Vaboles vidusskolas zēnu komanda. Par labākajiem spēlētājiem savās komandās treneri nosauca Vladimiru Kravceviču, Renāru Kucinu un Kristapu Pjataikinu.

Līdz ar to basketbola programma Daugavpils novada skolēnu sporta spēlēs šajā mācību gadā beigusies, no 4 turnīriem 3 uzvarēja mājinieki – Špoģu vidusskolas komandas un Lāču pamatskola.

Liels paldies par sacensību organizēšanu Špoģu vidusskolas skolotājai Marijai Šaršunei un Daugavpils novada basketbola apvienības „Grozs” vadītājam Igoram Gurjančikam par sacensību tiesāšanu un jauno tiesnešu apmācību.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils novada
sporta skolas direktors
Jānis Skrinda

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *