Noslēgusies 22. starptautiskā Vides projektu olimpiāde

Elīna Baranovska pie sava projekta

No 9. līdz 12. maijam Turcijā notika starptautiskā Vides projektu olimpiāde, kurā piedalījās skolēni no 44 valstīm ar 104 projektiem. No Latvijas olimpiādē piedalījās Daugavpils novada Zemgales vidusskolas 9. klases skolniece Elīna Baranovska ar projektu „Priežu sila bioloģiskie aizsardzības paņēmieni no priežu audžu tīkllapseņu (Acantholda posticalis) bojājumiem” un Limbažu novada Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas 8. klases skolniece Everita Eglīte ar projektu „Orhideju (Orhidaceae) izplatība Limbažu novada Viļķenes pagastā”.

Elīna Baranovska olimpiādē ieguva sudraba medaļu.

Informāciju sagatavoja: Velga Kakse (Starptautiskās Vides projektu olimpiādes žūrijas locekle)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *