Notiek Daugavpils novada Sporta skolas akreditācija

Daugavpils novada sporta skolā jau no februāra notiek akreditācija. Akreditācija sadalīta 2 daļās, pirmajā daļā, maija mēnesī, notika akreditācijas komisijas un direktora, pedagogu, audzēkņu, audzēkņu vecāku attālinātas pārrunas ar zoom programmas palīdzību. Pēc pirmās daļas tika nolemts, ka oktobrī komisija klātienē vēros skolas nodarbības, bet diemžēl vīrusa COVID – 19 straujā izplatība ieviesa korekcijas arī šajā daļā, tā kā klātienē komisija nevarēja atbraukt un vērtēt mūsu darbu, tad mēs filmējām nodarbības un nosūtījām sižetus no treniņiem uz Rīgu. 3 grupu treniņus paspējām nofilmēt reālā darbībā, bet no 14.10.2020 klātienes treniņi tika aizliegti, tāpēc pārējos gadījumos notika intervijas ar treneriem un treniņu vietas apskates. Paldies operatoriem Kasparam Ozolam un Guntim Kaminskim, par uzfilmēto materiālu, Guntim arī īpašs paldies par montāžu. Pateicoties šādai akreditācijai esam ieguvuši labu video apskatu par skolu, ir redzami gandrīz visi skolas treneri un lielākā daļa treniņu nodarbību vietu. Ar video var iepazīties Izglītības pārvaldes mājas lapā, sporta skolas sadaļā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *