Notika konkursa “No baroka līdz rokam” 2. kārta

21. februārī Rēzeknē pulcējās Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāla –konkursa „No baroka līdz rokam” Latgales reģiona dalībnieki. Daugavpils novadu šajā konkursā pārstāvēja 4 kolektīvi. Par 1. pakāpes laureātiem kļuva Naujenes pamatskolas popgrupa „Spurgaliņas” (sk. S. Stivriņa), Špoģu Mūzikas un mākslas skolas vokāli instrumentālais ansamblis „Bulta” (sk. V. Ļeonovičs), savukārt 2. pakāpes diplomus saņēma Medumu pamatskolas popgrupa “Pozitīvs” (sk. N. Ogurcova), Lāču pamatskolas popgrupa “Šūpoles” (sk. Z. Barševska).

Apsveicam visus dalībniekus un skolotājus ar panākumiem! Lepojamies un vēlam veiksmi arī turpmāk!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *