Novada skolēnu spartakiādes sacensības volejbolā jauniešiem

4. novembrī Sventē notika Daugavpils novada skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā jauniešiem dzimušiem 1996.-1999. gados. Trīs skolas sacentās viena apļa turnīrā. Pirmajās divās spēlēs Sventes vidusskola un pēc tam arī Salienas vidusskola uzvarēja Zemgales vidusskolas komandu, līdz ar to pēdējā spēlē tika izšķirts uzvarētājs. Pirmo setu negaidīti pārliecinoši uzsāka Salienas jaunieši, kuri pret sacensību favorīti Sventi izvirzījās vadībā ar 19:11, tomēr sventieši spēja salauzt seta gaitu un uzvarēja ar 25:22, otrajā setā jau viss bija nostājies savās vietās un sventieši uzvarēja pārliecinoši gan setu gan spēli. Sventes vidusskolas jauniešu komanda uzvar šajās sacensībās 4. reizi pēc kārtas. Tagad viņi izcīnīja tiesības piedalīties Latgales reģiona spartakiādē, kur noteikti klāsies grūtāk, jo pretī stāsies komandas ar sporta skolās pieredzi guvušiem spēlētājiem.

Lai veicas!

volejbols_jauniesi_vsk_04112014.pdf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *