Novembra – patriotisma mēneša noskaņas Sociālās un pilsoniskās jomas skolotāju seminārā

5. novembrī notika Augšdaugavas novada sociālās un pilsoniskās mācību jomas skolotāju seminārs. Novembris ir mēnesis, kas Latvijas vēsturē ir īpaši nozīmīgs, tas ir mūsu valsts dibināšanas mēnesis. Sociālās un pilsoniskās jomas skolotāji ir tie, kas rosina skolēnus būt aktīviem savas Dzimtenes patriotiem, būt atbildīgiem un zinošiem. Seminārā skolotāji tika iepazīstināti ar jaunumiem skola2030.lv. Tika runāts par vēstures valsts 28. olimpiādes norises kārtību un dalību tajā, skolotāji un skolēni tika aicināti kļūt par pārmaiņu radītājiem, veicinot klimata izglītību skolēnu vidū un mazinot klimata krīzes draudus. Pateicoties skolotāju aktivitātei tika nolemts, ka mācību gada laikā strādāsim ar labās prakses piemēriem, palīdzēsim viens otram veidot mūsu mācību stundas interesantas un skolēniem saistošas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *