Novusa turnīrs Medumu internātpamatskolā

Jūs zināt, kādi sporta veidi radās Latvijā? Viens no tiem ir NOVUSS. Spēles noteikumi izstrādāti trīsdesmito gadu sākumā. Novuss ir Latvijas nacionālais sporta veids.

Medumu internātpamatskolā patīk spēlēt novusu kā zēniem tā arī meitenēm. Sporta zālē pastāvīgi stāv novusa galds un bērniem ir iespējā brīvajā laikā trenēties. Katru gadu skolā notiek novusa turnīri, kurus vada sporta skolotājs Sergejs Bogdanovs. Šajā gadā desmit zēni un četras meitenes izteica vēlēšanos mēģināt savus spēkus. Sacensības bija saspringtas kā līdzjūtējiem, tā arī spēlētājiem. Šī spēle palīdz veidot sevī mērķtiecību, pacietību, precizitāti, spēju koncentrēt uzmanību un komunikācijas spējas.

Starp meitenēm uzvarēja Viktorija Straume, zēniem – Sergejs Sokolovs. Kiju un lielo kauliņu “mammu” Sergejs iztaisīja pats mājturību un tehnoloģiju stundās, kuras ved skolotājs Aleksejs Korotkovs.

Novuss – sports, atpūta, izklaidēšanās un vienkārši laba laika pavadīšana.

Sākiet novusu spēlēt arī Jūs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *