“O fonda” projekts turpinās …

Novembris – slapjš, tumšs, drūms mēnesis… Un visam klāt vēl ierobežojumi un jauni izaicinājumi…

Bet mēs turamies un gandrīz varonīgi turpinām piedalīties “O fonda” rīkotajā skolu veselības veicināšanas programmā “Apaļš kā pūpols!”. Ceturtās sezonas trešais mēnesis veltīts radona gāzes pētījumam. Lasītāj, vai Tu daudz zini par šo gāzi? Teikšu godīgi – arī mēs līdz novembra vidum neko daudz nezinājām…

Sadarbojoties ar Valsts vides dienesta Radiācijas drošības centru, rudens brīvdienās saņēmām radona gāzes mēriekārtas, instruktāžu to lietošanai, un pētījums varēja sākties.

Pielikumā ir mūsu pētījuma rezultātu apraksts. Galvenais secinājums – par savu veselību varam rūpēties ik dienas, atceroties par tik vienkāršu lietu kā telpu vēdināšana. Tā palīdz samazināt ne tikai radioaktīvas gāzes līmeni, bet arī vīrusu esamību.

Paldies “O fondam”, ka caur šo uzdevumu mums par to atgādināja! Būsim veseli!

Zemgales vidusskolas skolēnu pētījums “RADONA gāze skolā”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *