Olimpiskā diena “Mēs esam #Sportiņā” Špoģu vidusskolā

Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, ko katru gadu organizē Olimpiskā kustība, godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Latvijas Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu. 21. maijā Latvijā norisinājās tradicionālās “Olimpiskā diena 2021” noslēguma posms, kas pulcēja skolēnus sporta aktivitātēm visa mēneša garumā. Šī gada Olimpiskā mēneša sauklis “Mēs esam # Sportiņā”. Neskatoties uz šo pandēmijas laiku, Špoģu vidusskolas skolēni aktīvi iesaistījās sporta izaicinājumos. Mēneša garumā sporta stundās tika piedāvātas dažādas sporta aktivitātes – vingrojumu kompleksi, pastaigas, spēles u.c., kuru izpildi skolēni apliecināja savās fotogrāfijās un video.

21. maijā plkst. 10.00 Špoģu vidusskolas skolēni un pedagogi iesaistījās Olimpiskās dienas pasākumos. Pasākumi tika īstenoti, ņemot vērā valstī noteiktās COVID-19 epidemioloģiskās drošības prasības un ierobežojumus. Olimpiskās dienas rīta vingrošana pirmskolas audzēkņiem notika savās grupiņās skolotāju vadībā. 1.- 9. klašu skolēni šogad vingroja tiešsaistē pa klašu grupām. Vidusskolas posma skolēni vingroja individuāli. Desmit aktīvākie skolas sportisti savu vēlmi sportot īstenoja Višķu tehnikuma stadionā sporta skolotāja S.Pavlova vadībā. Skolēni savas prasmes apliecināja šādās aktivitātēs – vingrošana , vingrojumi ar basketbola bumbu – driblēšana, manevrēšana ar bumbu, vingrojumi kāju muskulatūrai un basketbola soda metieni.

Dažāda vecuma izglītojamajiem tika piedāvāts piedalīties zīmējumu konkursā “Apsveikums Latvijas sportistiem Tokijas Olimpiskajās spēlēs” un eseju konkursā “Iedvesmas vēstule Latvijas Olimpiskajai komandai” vai “Iedvesmas vēstule olimpietim”.

Špoģu vidusskolas skolēni ir sportiņā! Sporto visi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *