Otrajās Lieldienās notiks starpnovadu konkurss “Cāļu cālis 2014”

21. aprīlī plkst. 12.00 Daugavpils novada kultūras centrā, Dobeles ielā 30, Daugavpilī notiks starpnovadu mazo vokālistu konkurss “Cāļu cālis 2014”, ko organizē Daugavpils novada Kultūras pārvalde, lai veicinātu pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību un rosinātu sadarbību starp pašvaldībām.

Konkursā piedalīties tiek aicināti bērni līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot) no Daugavpils novada un tā kaimiņu novadiem. Šogad konkurss pulcē 17 dalībniekus no Daugavpils pilsētas un Ilūkstes, Jēkabpils, Preiļu, Riebiņu, Aglonas, Krāslavas, Vārkavas un Daugavpils novada.

Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēs profesionāla žūrija. Tās uzdevums būs noskaidrot, kurš mazais vokālists iegūs godpilnos “Ritmiskākais cālis – 2014” un “Skatuviskākais cālis – 2014” titulus. Muzikālākais un atraktīvākais konkursants izcīnīs galveno balvu un laureāta titulu, kļūstot par “Cāļu cāli-2014”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *