Paliec sveika, sākumskola

28. maijā Naujenes pamatskolā notika 4. klases izlaidums, kas kļuvis par skolas tradīciju.  Tas ir brīdis, kad 4. klase atvadās no sākumskolas un tiek uzņemti pamatskolā. Šis izlaidums bija īpašs, jo 4. klasi beidza 20 skolēni. Skaita ziņā tā ir vislielākā klase skolā. Tā ir arī īpaša klase, jo tajā mācās 7 meitenes un 13 zēni.

Ir aizritējuši četri gadi kopš tā brīža, kad šie vēl mazi, bet tagad jau lieli bērni spēra savus pirmos soļus skolā. Šodien viņi jau ir sākumskolas beidzēji, tā ir gan prieka sajūta, gan mazliet nemiers par to, kas būs tālāk tur, 5. klasē … Un arī viņu skolotāja Alita Kokina, viņu „otrā” mamma laiž savus cālēnus pamatskolā gan ar prieku, gan ar skumjām.

Bērni bija sagatavojuši interesantu koncertu: dziedāja, skaitīja dzejoļus, priecēja ar humoristiskiem uzvedumiem no skolēnu dzīves, dejoja. Koncerta noslēgumā skolēni nodeva svinīgo zvērestu, kurā solīja, ka labi uzvedīsies, labi mācīsies, būs savas skolas un skolotāju cienīgi. Savu zvērestu apstiprināja parakstoties un to nodeva skolas direktoram. Katrs skolēns saņēma direktora Apliecinājumu, ka ir pilntiesīgs pamatskolas skolēns.

Skolēni ar ziediem sveica un izteica pateicību saviem vecākiem un skolotājiem. Pēc svinīgā pasākuma bērni kopā ar vecākiem pie svētku galda kavējās atmiņās un notikumos 4 gadu garumā.

Vēlam mūsu bērniem jauku atpūtu vasarā. Pacietību, izturību un labas sekmes mācībās turpmākajos skolas gados! Lai arī turpmākie skolas gadi viņiem ir skanīgi, aktīvi, raiti, atraktīvi un augstiem sasniegumiem bagāti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *