Panākumi Latgales reģiona skolēnu skatuves runas konkursā

10. martā Rēzeknē Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notika Latgales reģiona skolēnu skatuves runas konkurss, kurā piedalījās 93 skolēni no Latgales reģiona pilsētām un novadiem. Daugavpils novadu pārstāvēja 3 dalībnieki: Vaboles vidusskolas skolnieces Estere Skrupska (skol. Ināra Podniece), Linda Podniece (skol. Anita Šalkovska) un Kalupes pamatskolas skolnieks Maksims Sidorevičs (skol. Inese Sauša). Visi trīs dalībnieki uzstājās pārliecinoši, stāstot fragmentus no prozas darbiem vai skaitot dzejoli, un ieguva atzinīgu žūrijas komisijas vērtējumu – Estere Skrupska ieguva 1. pakāpes diplomu, bet Linda Podniece un Maksims Sidorevičs – Augstākās pakāpes diplomu. Lepojamies ar Jums! Paldies skolēniem par piedalīšanos un skolotājiem par ieguldīto darbu tekstu atlasē un sagatavošanu konkursam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *