Par iespēju saņemt pabalstu mācību līdzekļu iegādei

Daugavpils novada domes saistošie noteikumi „Par sociālo palīdzību Daugavpils novadā” nosaka, ka trūcīgās ģimenes, kuru bērni uzsāk vai turpina mācības vispārizglītojošās izglītības iestādēs no piecu gadu vecuma, var saņemt vienreizējo pabalstu mācību līdzekļu iegādei. Pabalstu piešķir kancelejas preču, mācību grāmatu, darba burtnīcu vai citu izglītības procesam nepieciešamo preču iegādei. Pabalsta apmērs ir 22,00 euro vienam skolniekam.

Iespēju saņemt pabalstu var izmantot, iesniedzot iesniegumu Sociālajā dienestā un uzrādot izziņu no tās izglītības iestādes, kurā bērns uzsāk vai turpina mācīties.

Pabalsts ir vienreizējs un to var saņemt, uzsākot jauno mācību gadu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *