Pasākumi Špoģu vidusskolā programmas ‘’Skolas auglis‘’ ietvaros

Uzvarētāji viktorīnā – 7.a klases skolēni

Februārī noslēdzoties šī mācību gada programmai “Skolas auglis” arī skolā tika organizēti pasākumi, kuros goda vietā tika celti tieši viņi – daudzi un tik ļoti dažādie augļi.

Sākumskolas skolēni zīmēja savu sapņu augli – tas varēja būt gan reāls, jau esošs auglis, gan arī fantāzijas rosināta izpausme.

No 84 skolēnu iesniegtajiem darbiem, tika izvēlēti 15 orģinālākie un interesantākie. Neatkarīga žūrija (vecāko klašu skolēni) no tiem apbalvošanai izvirzīja 5 darbus. Labāko darbu autori ir: Dmitrijs Karpečkovs (2.b klase), Vladislavs Grebežs (2.b klase), Evelīna Jonāne (2.a klase), Ksenija Jefimova (2.a klase) un Emma Zdanovska (4.a klase).

Ievērības cienīgi ir 2.a klases skolēnu darbi, jo gandrīz par katru uzzīmēto augli autors bija sacerējis nelielu stāstiņu.

Pamatskolas skolēniem tika organizēta viktorīna “Augļi, dārzeņi – manas veselības eleksīrs”. Viktorīnā piedalījās 5.-8.klašu skolēnu komandas. Skolēni varēja izvēlēties dažādas grūtības pakāpes jautājumus par ogām, riekstiem, kā arī atpazīt augļus pēc apraksta, attēla vai smaržas.

Visjautrākā bija augļu atpazīšana pēc smaržas – ja acis neredz, tad arī deguns var pievilt!

Vislabāk augļus zināja un atpazina 7.a, 5.a un 8.a klašu komandas.

Visas komandas saņēma diplomus un iespēju panašķoties ar kādu augli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *