Pasākums angļu valodā “Mana Latvija”

Novembra pēdējā dienā Daugavpils novada skolu 5.-6.klašu skolēni pulcējās ar saviem priekšnesumiem, veltītiem angļu valodas pasākumam “Mana Latvija”. Savai valstij dzimšanās dienā skolēni ar prieku lasīja dzeju, organizēja virtuālās ekskursijas, gatavoja viktorīnas, dialogus un prezentācijas. Visi skolēni saņēma pateicības rakstus un dāvanas par ieguldīto darbu. Pasākuma otrajā daļā dalībniekiem bija iespēja piedalīties radošajā darbnīcā. Ar lielu interesi skolēni veidoja medaļas no papīra un pasniedza tās saviem elkiem, vecākiem, draugiem vai skolotājiem par īpašiem nopelniem. Saldais kliņģeris un tēja radīja mājīgu un siltu atmosfēru.

Liels paldies Daugavpils novada Izglītības pārvaldei par saldajām dāvanām un kliņģeri ar tēju. Kā arī liels paldies skolotājiem, kuri atbalstīja savus skolēnus un palīdzēja gatavojoties šim pasākumam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *