Pasākums “Attīstošā programma jauniešiem”

Vai Tu jau esi izlēmis par ko kļūsi? Kur plāno mācīties? Kāda būs Tava dzīves profesija, karjera? Daudzus bērnus šie jautājumi kaitina un dzen izmisumā…. jo izvēlēties var tikai to, ko pazīst. Profesijas izvēle var sagādāt lielas problēmas, ja pietrūkst tīri praktisku iespēju iepazīties ar šo profesiju darba rezultātu un pašiem tajās padarboties. Tādēļ 23., 28.martā un 4.aprīlī Daugavpils novada skolas (Lāču, Naujenes un Biķernieku pamatskolas) ciemos aicināja ZINOO centra komandu ar aizraujoši interesantu pasākumu “Attīstošā programma jauniešiem” (Projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”).

Šoreiz nodarbības mērķis bija iepazīties ar fiziķa, inženiera, izgudrotāja, arhitekta profesijas raksturojumu un dažām no šīm profesijām nepieciešamajām prasmēm.

Pasākumos tika iesaistītas visas vecumgrupas, piedalījās gan paši mazākie (sākumskolas skolēni), gan arī lielākie bērni (pamatskolas skolēni).

Nodarbības sākumā ZINOO centra pārstāvji stāstīja un veidoja minidiskusijas par fiziķa, inženiera, izgudrotāja, arhitekta profesijas raksturojumu. Skolēni uzzināja kādi ir darba galvenie pienākumi, darba vide un laiks, kādām rakstura īpašībām jāpiemīt, kur var strādāt un cik pieprasīta būs profesija. Nodarbības noslēgumā katrs praktiski strādāja, lai apgūtu dažas no šīm profesijām nepieciešamajām prasmēm, tajā laikā arī tiek sniegta papildus informācija par profesijām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *