Pasākums “Es un pasaule – 4 dzīves scenāriji un kā tas ietekmē pašvērtējumu” Špoģu vidusskolā

Izvēlamies dzīves scenāriju

11. decembrī Špoģu vidusskolas 12. klases skolēni Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros piedalījās nodarbībā “Es un pasaule- 4 dzīves scenāriji un kā tas ietekmē pašvērtējumu”.

Karjeras nodarbības skolēniem vadīja Ruta Silapētere, biedrības KPK „Tilts” Daugavpils struktūrvienības vadītāja.

Nodarbībā tika sniegta informācija par personiskās identitātes apzināšanos un adekvāta pašvērtējuma veidošanu, saistībā ar lēmumu pieņemšanu un sekmīgas karjeras izvēli. Skolēni varēja izzināt nepieciešamās īpašības, kuras jāattīsta sevī, lai veidotu veiksmīgu karjeru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *