Pasākums: “Esi drošs!”

Kā ikkatru gadu rudens ne vien piepilda skolas ar čalojošiem, zinātkāriem bērniem, bet arī padara steidzīgākus, neuzmanīgākus , aizņemtākus satiksmes dalībniekus- kā šoferus, tā arī gājējus. Tas rada jaunas rūpes Valsts policijas darbiniekiem, skolotājiem un vecākiem.  Lai atgādinātu par satiksmes drošību un gājēju pienākumiem, 21.oktobrī  Špoģu vidusskolā viesojās Daugavpils novada Valsts policijas darbinieki.

1.-4.klašu bērni tika informēti un iepazīstināti ar aktuālajiem jautājumiem par atstarotāju nepieciešamību, drošību uz ielas, par braukšanu ar velosipēdu, par policista profesiju, u.c

Bērniem bija iespēja ne vien parādīt savas zināšanas satiksmes drošības jomā, bet arī saņemt profesionāļu  atbildes un daudziem viņus interesējošiem jautājumiem.  Talkā nāca bērnu iemīļotie varoņi policisti Runcis Rūdis un Bebrs Bruno. Kopā ar bērniem tika pārrunāti ceļa šķērsošanas noteikumi, arī skolēnu uzvedība, gaidot sabiedrisko un pašvaldību transportu. Zinošākie un aktīvākie skolēni, kā arī pirmklasnieki saņēma Valsts policijas dāvātos atstarotājus.

Kārtībsargi skolēniem deva iespēju iepazīties ar viņu lietojamo aprīkojumu, kas arī visvairāk sajūsmināja bērnus. Skolēni varēja ne vien noskaidrot un apskatīt dažādus šaujamrīkus, bet pat paņemt rokās,  izbaudīt to smagumu un parādīt savas zināšanas šajā jomā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *