Pasākums “Fotogrāfa darbs” 10.-12. klašu skolēniem

Špoģu un Sventes vidusskolu 10.-12. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties Latvijas Kultūras koledžas organizētās radošo tiešsaistes industriju lekcijās kopā ar profesionāliem nozaru speciālistiem, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Skolēni no piedāvātajām lekcijām izvēlējās iepazīt fotogrāfa profesiju.

1.aprīlī notika tikšanās ar fotogrāfu Reini Fjodorovu. Lekcijas “Fotogrāfa darbs” laikā skolēni iepazina šo profesiju un iespējām, ko tā paver. Tāpat Reinis dalījās ar pieredzi un parādīja savus populārākos darbus, kas atrodami arī ziņu portālos. Skolēniem bija iespēja uzdot jautājumus un pilnībā izprast, cik daudz darba nepieciešams ieguldīt, lai sasniegtu vēlamos rezultātus un mērķus šajā profesijā.

Šobrīd ļoti aktīvi notiek dažādi Atvēto durvju dienu pasākumi, skolēniem tiek piedāvātas iespējas tiešsaistēs, sociālajos tīklos un mājaslapās iepazīt augstākās izglītības iestādes un profesionālās izglītības iestādes, uzzināt visu par studijām, programmām un iespējām pēc pamatizglītības un vidējās izglītības iegūšanas. Informācijai par Atvērto Durvju dienām var sekot līdzi nospiežot uz saiti: http://www.niid.lv/infodienas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *