Pasākums “Iepazīstam animatora profesiju”

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Daugavpils novada Lāču pamatskolas, Naujenes pamatskolas, Biķernieku pamatskolas, Sventes vidusskolas, Vaboles vidusskolas, Laucesas pamatskolas un Špoģu vidusskolas 1.-5. klašu skolēni laika posmā no 09. maija līdz 21. maijam piedalījās pasākumā ”Iepazīstam animatora profesiju”.

Pasākuma „Iepazīstam animatora profesiju” galvenais mērķis bija ne tikai iepazīstināt ar animatora un bērnu pasākumu vadītāja profesiju, bet arī iepazīt profesijas ikdienu, noskaidrot kādas zināšanas, prasmes un rakstura īpašības ir nepieciešamas, lai strādātu šajā jomā.

Pasākuma programma bija ļoti aktīva un jautra. Skolēni iepazīstinājās ar oriģinālā žanra aktiera un animatora profesiju, noskaidroja kādi ir profesijas plusi un mīnusi, kāda ir darba vide, izrunāja arī darba iespējas un atalgojumu Latvijā un ārzemēs. Izrādās, ka animatoram būt nav tik viegli! Jāprot un jāzina ļoti daudz: jābūt dzīvespriecīgam, fiziski izturīgam un stipram, jāprot sevi prezentēt, jāzina vairākas valodas, aktiermākslu un pat ķīmiju!

Noslēgumā skolēni varēja pielaikot šo profesiju un piedalīties neparastajā burbuļu šovā, kā arī izvērtēt savas spējas un intereses šajā jomā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *