Pasākums „Laika plānošana un pārvaldīšana veiksmīgas karjeras veidošanā” Špoģu vidusskolā

4. un 11. decembrī Špoģu vidusskolas 8.- 9. klašu skolēni Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros piedalījās pasākumā „ Laika plānošana un pārvaldīšana veiksmīgas karjeras veidošanā”.

Tās mērķis – papildināt jauniešu izpratni par pašvērtējuma un sava laika plānošanas un pārvaldīšanas nozīmi un saistību ar sekmīgu karjeras izvēli.

Karjeras nodarbības skolēniem vadīja Ruta Silapētere, biedrības KPK „Tilts” Daugavpils struktūrvienības vadītāja.

Nodarbībās tika sniegta informācija par karjeras izvēles ceļa savstarpējo saistību ar laika plānošanu un laika pārvaldīšanas veidiem. Skolēniem tika nodrošināta iespēja veikt pašizpēti un attīstīt sava laika plānošanas un organizēšanas prasmes, saistībā ar sekmīgas karjeras izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *