Pasākums Maļinovā topošajiem pirmklasniekiem

20.augustā Maļinovas pagasta saieta namu piepildīja bērnu smiekli un čalas, pagasta bērni ieradās uz bibliotēkas organizētu pasākumu “Skola gaida mūs” topošajiem pirmklasniekiem. Šogad no Maļinovas pagasta skolas gaitas pirmajā klasē uzsāks 10 bērni.

Pasākuma laikā pagasta pārvaldes vadītājs A.Karņickis sveica topošos pirmklasniekus, novēlot labas sekmes un veiksmi mācībās. Visi bērni minēja mīklas, cienājās ar saldumiem. Bērni ar nepacietību gaidīja pasākuma galvenos ciemiņus – leļļu teātri „Zabava” ar izrādi „Meža pasakas”. Izrāde bija aizraujoša un veselīga dzīvesveida popularizējoša. Pēc izrādes tika spēlētas veiklības spēles, radošajā darbnīcā tapa interesanti dažādu krāsu putni, zaķi, cepures, ūsas.

Pateicamies Jeļenai Gedjunei un leļļu teātrim „Zabava” par jauko izrādi un interesanto radošo darbnīcu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *