Pasākums skolēniem „Draudzīgās pogas”

Bērni veido draudzības pogu

7. maijā Špoģu vidusskolā darbojās radošā grupa no Līvānu Baltās mājas. Pasākumā piedalījās mazākumtautību izglītības programmas sākumskolas skolēni. Pasākums bija veltīts sabiedrības integrācijas jautājumiem.

Sākumā bērni skatījās teatralizētu uzvedumu „Draudzīgās pogas”. Uzvedums bija latviešu valodā, kas veicināja bērniem valsts valodas attīstību. Pēc tam bija radošā darbnīca, kurā katrs bērns veidoja savu pogu un pēc tam kopīgi izveidoja lielu draudzības pogu ar skolas logotipu. Noslēgumā katrs bērns saņēma suvenīru – magnētiņu ar draudzīgās pogas logotipu. Pasākuma gaitā bērni noskaidroja, ka mūsu spēks ir draudzībā.

Pasākums notika projekta „Apmācības un pasākumi trešo valstu pilsoņu iesaistei saliedētas sabiedrības veidošanā Latgales reģionā” un to līdzfinansē Eiropas Savienība.

Autors: skolotāja Nadežda Liepa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *