Pasākums veltīts Latvijas dzimšanas dienai Skrudalienas pamatskolā

Tās ir manas mājas – Latvija,
Kura daudz mums piedod,
Kura ļauj mums draudzīgi dzīvot,
Palīdz cilvēkiem, ļauj mīlēt un cienīt.

Tās ir manas mājas – Latvija,
Kur mūsu bagātība ir cilvēki, izglītība, miers.
Kur latviešu tauta saprot šo lielo nozīmi.
Kur varam dzīvot pilnvērtīgi un būt lepni par to.

Mana dzimtene ir Latvija. Te ir manas mājas. Tādā patriotiskā noskaņā aizskanēja Latvijas dzimšanas dienas svinības 16. novembrī Skrudalienas pamatskolā. Pievēršot uzmanību Latvijas dabas skaistumam, gadalaiku burvībai, daudzveidīgām tradīcijām, mieram, svētībai un mājas sajūtai, skolēni izdziedāja, izdejoja tautas dejas, tautas dziesmas, Latvijas skanīgās dziesmas svinīgā koncertā. Paldies manām mājām – Tev Latvija, jo mums nav pietrūcis zaļā meža, jūras plašuma, putnu dziesmu, augstu kalnu, plašu lauku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *