Pasākumu cikls ”Pūti, pūti Ziemelīti” pirmsskolas audzēkņiem

Tradicionāli, sagaidot baltos un gaišos Ziemassvētkus, Augšdaugavas novadā noritēja pasākumu cikls “Pūti, pūti, Ziemelīti” pirmsskolas audzēkņiem. Nu jau otro gadu pasākums nevar notikt klātienē, tādēļ organizatori, iejuzdamies žirafes un nākamā gada simbola – tīģera lomā, devās izbraukumā – ciemos pie Augšdaugavas novada izglītības iestāžu pirmsskolas audzēkņiem.

Četrās dienās (no 14. līdz 17. decembrim) tika apciemoti Silenes pamatskolas, Salienas vidusskolas, Laucesas pamatskolas, Zemgales vidusskolas, Randenes pamatskolas, Naujenes pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis”, Biķernieku pamatskolas, Lāču pamatskolas, Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” (arī filiālēs Subatē un Bebrenē), Sventes vidusskolas (arī programmas īstenošanas vietā Medumos), Vaboles vidusskolas, Kalupes pamatskolas, Nīcgales pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis”, Špoģu vidusskolas pirmsskolas audzēkņi.

Bērni, vairāki pat tērpušies rūķu un dzīvnieku tērpos, gaidīja ciemiņus ārā pie katras izglītības iestādes un bija sagatavojuši priekšnesumus – dziesmas, dejas, rotaļas, dzejoļus, pat uzvedumus. Tīģeris un žirafe darbojās līdzi un mazos ķiparus arī iesaistīja dažās aktivitātēs, kā arī nodeva sveicienus no Ziemassvētku vecīša – novēlējumus un svētku somu ar gardumiem un ikdienā noderīgām lietām.

Paldies visām izglītības iestādēm, skolotājiem un audzēkņiem par sirsnīgo sagaidīšanu un kopā pavadīto laiku!

Lai gaišs, priecīgs un balts svētku gaidīšanas laiks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *