Pasaule mikroskopā

Randenes pamatskola turpina īstenot Valsts izglītības satura centra projektu (Nr.8.3.2.2/16/I/001) ”Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”. Tā ietvaros 30.novembrī sākumskolas un pamatskolas 5. un 6.klašu skolēni devās uz Daugavpils zinātkāres centru ZINOO. Tur viņiem bija iespēja piedalīties nodarbībā „Lielās ķīmijas mazie noslēpumi.”

Nodarbības laikā audzēkņiem kopā ar ZINOO speciālistiem bija iespēja pārliecināties, ka ķīmija un tās formulas ir mums apkārt ikdienā. Dažādie eksperimenti pierādīja, ka nav nepieciešami dārgi izejmateriāli, lai varētu veidot un piedalīties dažādos eksperimentos. To var darīt ar parastām lietām, piemēram, raugu, kartupeļu cieti, ūdeni, krāsām, magnētu utt.

Pašus mazākos ZINOO centra dalībniekus pārsteidza milzīgais dinozaurs. Kā atzina Romāns un Alens, tad šis eksponāts viņus ļoti iespaidojis. Toties Dmitrijam interesanti šķita aplūkot skudras mikroskopā. To viņš darīja pirmo reizi dzīvē. Un mikroskopā redzamā pasaule viņam likās brīnišķīga.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *