Pasaules AIDS diena Zemgales vidusskolā

1. decembrī Zemgales vidusskolā 10.-12. klasē bioloģijas stundu laikā notika dažādas aktivitātes par AIDS slimību profilaksi, par HIV infekciju profilaksi un diagnostiku. Skolēni diskutēja par jautājumiem: kā var un kā nevar inficēties ar HIV? Apskatot videomateriālus, tika noskaidrots, ka Latvijā ne visi iedzīvotāji var pilnīgi pareizi atbildēt uz šo jautājumu. Darba grupās skolēni izveidoja plakātus, kur atspoguļoja jautājumu „ HIV profilakse – tu vari sevi pasargāt!” Plakātus izvietoja bioloģijas kabinetā, lai arī citu klašu skolēni varētu iepazīties ar šo informāciju. 12. klases skolēnu radošā grupa iepazīstināja citus skolēnus ar HIV infekcijas simptomiem, ar diagnostiku, ar HIV profilakses punktiem un infekcijas ārstēšanu. Stundas notika radošā un atvērtā atmosfērā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *