Pasniegtas Draudzīgā Aicinājuma balvas

Draudzīgā Aicinājuma balva Lielā Pūce – Špoģu vidusskolai

2009.gadā Draudzīgā Aicinājuma fonds sāka noteikt republikas skolu reitingu, izvērtējot centralizēto eksāmenu  rezultātus.

Arī šogad tika izvērtēti centralizēto eksāmenu rezultāti un noteiktas labākās skolas.

Konkursa mērķis ir izveidot skolu, kurās realizē vidējo izglītību, vērtējumu pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem.

14.novembrī Vidzemes koncertzālē Cēsīs tika godinātas labākās skolas un pasniegtas Draudzīgā Aicinājuma balvas. Špoģu vidusskola saņēma Mazo Pūci un diplomu nominācijās latviešu valodā un literatūrā (mazākumtautību skolām) un matemātikā.

Kopvērtējumā Špoģu vidusskola ieņēma pirmo vietu, saņemot Lielo Pūci un  diplomu. Šādu apbalvojumu Špoģu vidusskola saņēma jau 2011.gadā, bet četrus gadus bija otrajā vietā lauku vidusskolu grupā.

Izvērtējot reitinga punktus, Špoģu vidusskola visu republikas vidējo izglītības iestāžu vidū 2014.gadā ierindojās vienpadsmitajā vietā.

2014.gadā centralizētajiem eksāmeniem skolēnus gatavoja: matemātikā – skolotāja Irēna Kudiņa, angļu valodā – skolotāja Eva Vovka, latviešu valodā un literatūrā – skolotāja Iveta Lazareva, latviešu valodā un literatūrā (mazākumtautību skolās) – skolotāja Vija Vaikule, krievu valodā (svešvalodā) – skolotāja Irīna Grebeža, ķīmijā – skolotāja Irēna Švarce.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *