Pastāvēs, kas pārvērtīsies! Rainis

Raiņa jubilejas gadā Lāču pamatskolas skolēni 2015. gada 22. maijā piedalījās ekskursijā „Raiņa dzīves vietas”. Skolēniem bija iespēja apskatīt Raiņa bērnības un jaunības dzīves vietas Vasiļovā, Jasmuižā, Tadenavā un Randenē. Ekskursijas laikā ievērojām apbrīnojami skaisto dabu, sakoptās Raiņa dzīves vietas – muzejus Tadenavā un Jasmuižā, uzstādītos piemiņas akmeņus Vasiļovā un Randenē.

Šajā mācību gadā no 07.09 – 11.09 skolā noritēja latviešu valodas nedēļa ”Rainim-150”, skolēni iepazinās ar Raiņa biogrāfiju un daiļradi, 5.-6. klašu skolēni piedalījās aktivitātē „Mūs vieno dziesma”, klausījās dziesmas ar Raiņa vārdiem un skatījās multfilmas. Viktorīnā ”Ciemos pie Raiņa” piedalījas 5.-9. klašu skolēni. Noslēguma pasākumā „Mēs mīlam Raini” vēlreiz izstaigājām Raiņa dzīves taciņas. Rudenīgo noskaņu uzlaboja dziesmas ar Raiņa vārdiem. Visi pasākuma dalībnieki dziedāja kopā ar kora meitenēm dziesmu „Saule, Pērkons, Daugava”.

Pavasarī plānojam apciemot Raiņa dzīves vietu – māju Berkenelē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *