Pasteidzies pieteikt savu dalību Ēnu dienai!

Kā jaunietim izvēlēties profesiju, kas aizrauj un iedvesmo? Kā pārbaudīt valdošos stereotipus? 11.februārī piedaloties Ēnu dienā! Lai arī Daugavpils novada vidusskolas skolēniem sniegtu iespēju ielūkoties valsts pārvaldes ikdienā, rosinātu pārbaudīt sevi, apjaust savas karjeras iespējas un iepazīties ar sev interesējošās profesijas noslēpumiem, jau trešo gadu pēc kārtas projektā iesaistījusies Daugavpils novada dome.

Jaunieši aicināti izmantot unikālu iespēju klātienē vērot  Daugavpils novada domes vadības darbu – esi drosmīgs un ēno  Daugavpils novada domes priekšsēdētāju Janīnu Jalinsku, novada pašvaldības izpilddirektori Vandu Keziku un lielāko nodaļu un daļu vadītājus.

Ja savu nākotni vēlies saistīt ar tiesību zinātnēm – ēno domes juristus, ja interesē komunikācijas un sabiedriskās attiecības – sabiedrisko attiecību speciālistus, ekonomika – grāmatvežus un finansistus… Ja interesē kultūra, sociālais darbs, sports, IT zinātnes, būvvalde, jaunatnes lietas, izglītība, ES projektu rakstīšana, uzņēmējdarbība un citas jomas – piesakies Ēnu dienai Daugavpils novada domē un iepazīsti sev interesējošās profesijas ikdienas specifiku!

No 19. janvāra līdz 4.februārim reģistrējies vortālā www.enudiena.lv un piesakies Ēnu dienai! Piesakoties vakancei, Tev būs jāpamato, kāpēc vēlies „ēnot” konkrēto personu un profesiju. Pārdomā rūpīgi, ko rakstīt pieteikumā, jo šī motivācija būs galvenais atlases kritērijs, pēc kura Ēnu devēji izvēlēsies savas ēnas. Tas, ko ierakstīsi motivācijas ailītē, būs izšķiroši!

Konkursa rezultātus Tu varēsi redzēt savā profilā. Ēnu devēji skolēnu vakances izvērtēs un kandidātus apstiprinās līdz 5. februārim. Ja esi saņēmis apstiprinājumu vairākām vakancēm vai arī kādu citu iemeslu dēļ tomēr nevarēsi piedalīties Ēnu dienā, laicīgi par to paziņo savam Ēnu devējam!

Nolikums – http://enudiena.lv/media/uploads/enu_diena_nolikums_2015.pdf

Uz tikšanos 11.februārī – Ēnu dienā Daugavpils novada domē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *