Pašvaldība plāno apmaksāt pusdienas piecgadīgajiem un sešgadīgajiem bērniem

Daugavpils novada dome plāno no 2015.gada apmaksāt pusdienas piecgadīgajiem un sešgadīgajiem bērniem – par to preses konferencē informēja Daugavpils novada priekšsēdētāja Janīna Jalinska.

Budžets vēl top, un ceturtdien, 5.februārī, tas tiks izskatīts komitejās. Budžetā ir iestrādātas pusdienas piecgadīgajiem un sešgadīgajiem bērniem. Šim nolūkam ir paredzēti 44,7 tūkstoši eiro. Kā informēja priekšsēdētāja, tika izskatītas divas iespējas – vai nu palielināt dzimšanas pabalstu, vai nu piešķirt bērniem pusdienas. Tika izlemts par labu brīvpusdienām ar domu, ka tas būs lielāks devums novada ģimenēm.

Pašlaik valsts apmaksā pusdienas 1.-3. klašu skolēniem. Pašvaldība piešķīrusi brīvpusdienas 4.-6. klasēm, kas izmaksā 65000 eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *