Pateicības diena – 2015 Lāču pamatskolā

Ar dzelteno pieneņu laukiem, ar aromātisko ceriņu smaržu klāt ir pēdējā skolas diena. Šogad Pateicības diena – 2015 noritēja 28. maijā. Tā ir diena, kad pateicamies skolēniem, skolotājiem, visam skolas kolektīvam par labi paveiktajiem darbiem. Par sasniegumiem olimpiādēs un Daugavpils novada konkursos un skatēs skolēni un skolotāji saņēma Atzinības rakstus no Daugavpils novada Izglītības pārvaldes vadītājas Irēnas Bulašas.

Pateicamies sākumskolas tautas deju kolektīva dalībniekiem un deju kolektīva vadītājai Ivetai Meškovskai par raito deju soli visos skolas pasākumos un iegūto 1. vietu Daugavpils novada un valsts mēroga tautas deju skatēs.

Pateicamies visiem skolas dziedātājiem un mūzikas skolotājai Anžellai Pecevičai par skanīgajām dziesmām skolas pasākumos, par godalgoto vietu Daugavpils novada un valsts mēroga koru skatēs.

Šis gads ir Dziesmu  un deju svētku gads, 2.- 4. klašu tautas deju kolektīvam (vadītāja I. Meškovska)un 5.-12. klašu apvienotajam Lāču pamatskolas un Špoģu vidusskolas korim ( vadītāja A. Peceviča) ir tas gods pārstāvēt skolu un Daugavpils novadu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Pateicamies visiem interešu pulciņu dalībniekiem un pulciņu vadītājiem par veikumu konkursos un piedalīšanos skolas pasākumos.

Īpašus pateicības vārdus visai skolas saimei teica skolas direktors Andris Meškovskis,  skolēni pēdējā skolas dienā pateicības vārdus  saka saviem skolotājiem.

Pasākuma laikā skanēja dziesmas, apsveikumu runas un dejas. Tā ir diena, kad atkal  visa skola var vienoties kopīgajā dziesmā, dziedot skolas himnu. Skola atvadījās no skolēniem līdz jaunā mācību gada sākumam, viens otram novēlējām saulainas, jautras, interesantas vasaras brīvdienas.

Visam skolas kolektīvam paldies par darbu, atbalstu un sadarbību!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *