Patriotu nedēļa Lāču pamatskolā

Novembris ir svarīgu notikumu laiks, klāt ir Patriotu nedēļa. Tā sākās ar lentīšu locīšanu svētku nedēļai, šo darbu veica 9. klašu skolēni.

Katrs no mums Latvijai vēlam saules mūžu, labklājību, bagātību un daudzas citas lietas, ko skolēni novēlēja savos novēlējumos Latvijai.

11. novembrī iededzām svecītes par godu varoņiem, kuri cīnījās par Latviju. 5.-9. klašu skolēni piedalījās sporta aktivitātēs „Esi kā Lāčplēsis!” Katrs sākumskolēns iededza svecīti Latvijai, svecīti iededza katrs savā sirsniņā.

13. novembrī svinējām Latvijas 97. dzimšanas dienu „ Mūsu labie darbi- dāvana Latvijai!” Pasākumā mūs sveica skolas direktors, dziedājām dziesmas un dejojām. Mūsu labi paveiktie darbi gada garumā ir lieliska dāvana Latvijai dzimšanas dienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *