Patriotu nedēļas noslēguma pasākums Sventes vidusskolā „Mana mazā, dzimtā Latvija”

Svētku koncerta dalībnieki

Tradicionāli valsts svētku priekšvakarā notiek Sventes pagasta iedzīvotāju un Sventes vidusskolas kolektīva kopīgs pasākums. Šogad svētku koncerts notika 17. novembrī skolas aktu zālē. Koncertā piedalījās gan Sventes Tautas nama, gan skolas pašdarbības kolektīvi.

Pasākuma sākumā ar vēstures skolotājas Innas Pipčenko sagatavoto prezentāciju atmiņā tika atsauktas Latvijas valsts rašanās dramatiskās lappuses un brīvības cīņu ainas. Pēc direktora uzrunas un kopīgas valsts himnas nodziedāšanas sākās koncerts, kuru vadīja Viktorija Švedova un Armands Rokjāns. Skatītājus priecēja daiļlasītāji, mazie Tautas nama dejotāji (vadītāja Sana Petaško), sākumskolas instrumentālais ansamblis, 1.-4. un 5.-9.klašu kori, popgrupa „Presto” (vadītāja Rozālija Almakajeva).

Noslēgumā klātesošos uzrunāja Sventes pagasta pārvaldes vadītāja B.Vasiļevska. Sveikdama pagasta iedzīvotājus un skolas kolektīvu valsts svētkos, viņa aicināja svinēt svētkus katrā mājā, jo, neskatoties uz īslaicīgām grūtībām, mēs varam atrast iespēju radīt šo svētku sajūtu.

Svinīgais pasākums beidzās ar emocionālu apsveikumu. Tika sveikta skolotāja Alla Petrovska, kura saņēma Daugavpils novada domes atzinības rakstu. Pateicības vārdus teica gan kolēģi, gan viņas audzināmās klases skolēni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *