Pavasara svētki Randenes pamatskolā

Gaidīja, gaidīja, beidzot klāt arī,
Kas atveda viņu – to pavasari?
Kas sauca viņu un aicināja,
Ceļu rādīja, pretī gāja?
Nevar sacīt – vien lielie un stiprie,
Arī maziņie – sīkie un ņiprie:
Zīlīte, zvirbulis, paceplītis,
Strazdiņš un cielava, cīrulītis!
/Herberts Dorbe/

30. martā Randenes pamatskolā notika Pavasara svētki, kuros sākumskolas skolēni sagaidīja pavasari. Svētkos skolēni piedalījās viktorīnā par pavasara pazīmēm, par to, kā mostas daba un ar kādām dziesmām mūs sveicina putni.

Svētkos neiztikt bez dažādām aktivitātēm, tāpēc tika veikti radošie uzdevumi, spēlētas dažādas spēles, skolēni ar aizrautību minēja mīklas par putniem un ziediem. Pasākuma laikā dalībniekus priecēja skolas ansamblis un solisti ar savām skanīgajām dziesmām, ka arī skolēni deklamēja dzejoļus par pavasari.

Pavasara svētku izskaņā skolēnu acīs varēja redzēt, cik ļoti viņi gaida pavasari, cik ļoti viņi vēlas redzēt, kā mostas daba ar savu neatkārtojamo valdzinājumu…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *