Pēdējais zvans iezvanās Lāču pamatskolā

Tā aizies gadi, aizies dienas,
Tā aizies viss, kas kādreiz bijis skaits,
Bet pāri paliks atmiņas tik vienas –
Visskaistākais ir tomēr skolas laiks!

Jautri bērnu smiekli, asaras vecaku acīs, absolventu saviļņotas sejas – visu šo izjūtu gammu varēja novērot pēdējā zvana pasākumā Lāču pamatskolā, kas notika 15. maijā. Šķiet, ka pavisam nesen 9. klase uzsāka savu pēdējo skolas gadu. Un, lūk, lepnie pirmklasnieki ieveda viņus zālē uz pēdējā skolas zvana pasākumu.

Visa uzmanība vērsta viņiem devītklasniekiem. Šiem skaistajiem un nemanāmi pieaugušajiem jauniešiem. Viņiem skanēja apsveikumi no skolas direktora, vecākiem. Pārsteigumu sagādāja 1. klases priekšnesums. Viņi uzdāvināja gaisa balonus, kā pēdējo bērnības dāvanu. Skanīgās bērnu balsis  un ziepju burbuļi atsauca atmiņā viņu 1. klasi 2006. gadā.

8. klases skolēni arī apsveica absolventus un novēlēja veiksmi eksāmenos.

Novēlēja veiksmi arī viņu pirmā skolotāja Gaļina Vagele kopā ar saviem audzēkņiem 2. klases skolēniem un klases audzinātāja Elvīra Osipova.

Savā atbildes vārdā devītklasnieki solīja veiksmīgi nokārtot eksāmenus.  No visas sirds pateicās par zināšanām, rūpēm un siltumu skolotaju kolektīvam, vecākiem un tehniskajiem darbiniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *