Piedzīvojums kopā ar Alisi Brīnumzemē

Vaboles vidusskolas 1.-6. klases skolēni programmas “Skolas soma” ietvaros devās aizraujošā ceļojumā uz Brīnumzemi kopā ar Alisi digitālā cirka izrādē “Alise Brīnumzemē”, kurā ar oriģinālajiem Elitas Patmalnieces radītiem tērpiem, piena dūmu paklājiem, ārzemju cirka māksliniekiem un galvu reibinošiem priekšnesumiem ieved iluzionisti Pecolli. Izrādes laikā skolēni ar interesi vēroja dažādus trikus, dejas, specefektus. Visvairāk mazajiem skatītājiem patika “brūnais zaķis, kas kāpelēja pa krēsliem”, “Sēne, kas pūta dūmus”, “ļoti patika spilgtie klaunu apģērbi”. Cirka izrāde patiešām bija krāšņa un iespaidīga. “Izrāde ir bagāta ar specefektiem, 3D projekcijām, iluzionisma mākslu, piemēram, Alises auguma izmēra pārvērtībās vai Cepurnieka trikos. Skatītāji dosies piedzīvojumos Maģiskajā dārzā un Karalienes pilī, sekos līdzi gaisa akrobātiskajiem šoviem un citiem „Alises Brīnumzemes“ cienīgiem brīnumiem.“ stāsta izrādes autore Dace Pecolli. Lielākā daļa skolēnu atzīmēja, ka ļoti labprāt izrādi noskatītos arī klātienē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *