Pieredzes apmaiņas seminārs Valmierā

Š.g. 5.decembrī atbildīgie par audzināšanas darbu Daugavpils novada izglītības iestādēs piedalījās pieredzes apmaiņas seminārā Valmierā. Valmieras 5.vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darba jautājumos Daila Rasne iepazīstināja ar savas iestādes darba pieredzi patriotiskās audzināšanas īstenošanā. Pedagogi bija patiesi pateicīgi par iespēju praktiski iepazīties ar klases audzināšanas stundu vadīšanas scenārijiem, kuri ļoti labi uzrunā jauniešus par valstiski nozīmīgām lietām, liekot pašiem skolēniem domāt un analizēt notiekošos procesus sabiedrībā.

Valmieras Pārgaujas sākumskola pārsteidza ar savas skolas  vides estētisko noformējumu, kurš tapis sadarbībā ar skolēnu vecākiem. Pedagogu kolektīvā valdošais optimisms un jaunrades gars ir pamats tam, ka tiek piesaistīti arvien jauni fondu līdzekļi. Tas nodrošina plašākas iespējas skolēnu izaugsmei un attīstībai. Interesanta izvērtās diskusija par skolas iekšējo kārtības noteikumu ievērošanas nodrošināšanu. Iestāde padalījās pieredzē ar izstrādāto dokumentāciju audzināšanas darba jautājumos.

Seminārā tika gūtas jaunas ierosmes darbam un jācer, ka tas audzināšanas darba procesu padarīs vēl radošāku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *