Piesakies Vaboles vidusskolas simtgades svinībām! (labots)

23. novembrī plkst. 17:00 Vaboles pagasta saieta namā notiks svinīgais pasākums, veltīts skolas 100. jubilejai, pēc kura uz atmiņu pēcpusdienu aicinās Vaboles vidusskola. Par jautru noskaņojumu ballē no plkst. 21:00 parūpēsies grupa “Atkal kopā”.

Absolventiem līdzi jāņem groziņš un labs garastāvoklis!

Sakarā ar lielo dalībnieku skaitu pieteikšanās Vaboles vidusskolas 100 gadu jubilejas svinībām ir slēgta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

2 komentāri

  • Vladislavs Valpēters

    Labdien!Esmu 1957.gada absolvents,Vaboles vidusskolu beidzu pirms 62,gadiem,esmu apmeklējis vidusskolas 60 un 90 gadu svinības. Rūpīgi un savlaicīgi gatavojamies vidusskolas 100 gadu svinībām.Visi,kas vēl ir dzīvi,esam sagatavojuši dāvanu skolai.Bet, šodien saņēmu izziņu no bankas par dalības maksas atgriezšanu.Kā to saprast?Esmu pieteicies telefoniski šī mēneša sakumā.Esmu sarūgtināts!Darba laikā vēl zvanīšu.

  • Elita Skrupska

    Labdien! Nauda tika atgriezta tāpēc, ka biedrībai no mums neatkarīgu apstākļu dēļ bija jāmaina bankas konts. Par to tika ziņots gan Facebook , gan Daugavpils novada mājas lapā. Atvainojamies par neērtībām. Jūs protams esiet pieteicies un dalības maksa nav galvenais, to varēs iemaksāt arī skaidrā naudā. Esiet mīļi gaidīts pasākumā. Vēlreiz atvainojos par sagādātajām neērtībām. Uz tikšanos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *