Pirmā skolas diena Lāču pamatskolā

Kad vasara savu karsti ziedošo elpu sāk atvēsināt, kad asteres, gladiolas un dālijas sacenšas savā krāsu daudzveidībā, tad ar krāsainiem ziedu klēpjiem rokās nāk Zinību diena – jaunā mācību gada sākums.

Pirmā skolas diena sākās ar dziesmām, teātra pulciņa uzstāšanos, visi kopā vienojāmies dziedot kopīgo dziesmu par Lāču pamatskolu, klātesošos uzrunāja skolas direktors Andris Meskovskis un Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Miglāne, visiem novēlēja veiksmīgu jauno mācību gadu, pirmklasnieki saņēma dāvanas, bet koristiem un deju kolektīva dalībniekiem pasniedza svētku kliņģeri. Pirmklasnieki saņēma dāvanas arī no Saeimas deputāta Riharda Eigima. Klašu audzinātājas aicināja skolēnus un vecākus uz klases stundu, kur skolēnus pārsteidza skolotāju pārsteigumi, spēles, dāvaniņas, kopā ar vecākiem dzēra tēju ar saldumiem.

Lai jaunais mācību gads ir radošs, pietiek iedvesmas, darbs, lai rada gandarījumu, prieku. Lai priecīgi svētki un spraigas darbdienas visai skolas saimei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *