Pirmais rudens mēnesis Naujenes PII “Rūķītis”

Un atkal “liekam jaunu bildi iekšā”!!!. Naujenes PII “Rūķītis” sākas jauns mācību gads! Bērnudārza gaidas ir uzsākuši jaunie, paši mazākie bērni. Dažās vecākās grupās kolektīvam ir pievienojušies arī lielāki bērni! Bet gan lielākie, gan mazākie ar lielu sparu ir uzsākuši katrs savu darbiņu. Kāds mācās šņorēt kurpes, kāds iepazīt grupas biedrus, kāds uzticēties skolotājai, kāds iemācīties burtus, kāds iemācīties lasīt un rakstīt!

Septembris vienmēr ir grūts, saspringts un pienākumu pilns mēnesis. Septembris ir kā jauns apņemšanas posms.

Sākām ar Zinību dienas svinībām. Tā tiešām bija svētku diena! Tik daudz ziedu, dāvanu un pārsteigumu varējām vērot mūsu bērnudārzā! Pašiem mazākiem vēl nobira kāda asara, jo nu diena jāpavada bez vecākiem. Bet mūsu iestādē ir pašas mīļākās, labākās skolotājas un skolotāju palīgi, kas palīdz katram mazajam, katru samīļo un uzklausa.

Bet nebija ilgi jāgaida-jau nākamie svētki, jo pavisam drīz svinējām Tēvu dienu! Veidojām izstādes, zīmējām, gatavojām apsveikuma kartītes.

13.septembrī lielākie bērni no grupas “Zivtiņas” tikās ar īsto dzejnieci S. Miloševiču. Viņa lasīja savus dzejoļus, rādīja ilustrācijas, minēja bērniem mīklas. Bērniem tā bija neparasta tikšanas, jo bija organizēta ZOOM platformā.

23.septembrī sešgadīgie bērni no grupas “Pienenītes ”aizbrauca ciemos uz mini zoodārzu JuRita. Bērniem bija lieliska iespēja baudīt rudens dabu un iepazīties ar zoodārza iemītniekiem.

No 27.09 līdz 30.09 visu nedēļu bērni gatavojas Miķeļdienai. Kopā ar vecākiem gatavojām izstādes, zīmējam, pētījām un vērojām skaisto dabu, piedalījāmies jautrās rotaļās. Iepazināmies ar tautas tradīcijām.

Mūsu vēlējums rudenī ir, lai spējam baudīt zeltu dabā-lapas, kuras rotā peļķes! Lai tāpat ir mūsu ģimenēs, lai spējam baudīt bērnu krāsaino dabu, kad viņi mīļojas un apķer mūs, un arī tad, ja niķojas un cērt kāju pret grīdu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *