Pirmsskolas skolotāju izbraukuma seminārs

22. aprīlī Daugavpils novada pirmsskolas skolotāji devās izbraukuma seminārā uz Biķernieku pamatskolu.

Ierodoties ciemiņus laipni sagaidīja, kā arī iepazīstināja ar semināra darba kārtību pirmsskolas skolotāja Larisa Ivanova.

Pirmsskolas skolotājiem bija iespēja piedalīties atklātajā angļu valodas rotaļnodarbībā „I can- es varu”, kur savas angļu valodas prasmes muzikālā, jautrā sarunā ar bērniem parādīja skolas direktors Aleksejs Mackevičs. Pēc tam logopēde Gaļina Romanceviča parādīja metožu daudzveidību rotaļnodarbībā „Pavasaris klāt!” bērniem ar logopēdiskiem traucējumiem. Pēcāk skolas direktors ar lepnumu veda ciemiņus ekskursijā pa savu nupat izremontēto skolu, stāstīja par sasniegumiem projektos un konkursos.  Pēc ekskursijas pirmsskolas audzēkņi sniedza skaistu koncertu, kurā skanēja dziesmas, dejas un dzejoļi dažādās valodās.

Noslēgumā visi ciemiņi saņēma gardus konfekšu pušķus, savukārt skolas direktors, pateicībā par ieguldīto darbu, laiku un nenogurstošo entuziasmu – šokolādes medaļas. Var redzēt, ka Biķerniekos visi- skolotāji, administrācija, skolēni – savu darbu dara lieliskā komandas saskaņā, lepojas ar savu skolu, panākumiem un kaļ lielus plānus skolas attīstības tālākai veicināšanai. Lai viņiem izdodas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *