Popiela Naujenes pamatskolā

28. novembrī Naujenes pamat skolā notika Popiela, kuru organizēja skolas pašpārvalde. Pasākumā piedalījās 5.-9. klašu skolēni. Katrai klasei bija jāsagatavo priekšnesums, attēlojot dziesmu mākslinieka vai popgrupas izpildījumā. Radošās aktivitātes palīdzēja skolēniem parādīt savus talantus.

Popiela ir viens no nedaudziem konkursiem – pasākumiem, kas dod iespēju skolēniem patstāvīgi radoši izpausties gan skatuves mākslā, gan horeogrāfijā, gan kostīmu veidošanā, gan mūzikas sagatavošanā un komandas darba veidošanā.

Izveidot kvalitatīvu, uzvaras cienīgu priekšnesumu ir sarežģīts un darbietilpīgs process, kura laikā skolēni iemācās sadarboties, iegūst jaunus draugus un pieredzi, atklāj sevī jaunus talantus un  izcilas līdera dotības.

Popielu vērtēja – skolas direktors P.Brovkins, deju skolotāja M.Some un sporta skolotājs J.Rutkovskis. Popielā uzstājās tādas slavenības kā Džastins Bībers, Demija Lovato, Wings Trio, Dženifera Lopesa, Ēriks Saāde, grupa „LIMFAO” un pit box grupa. Visi sagatavotie priekšnesumi bija interesanti, kvalitatīvi un atraktīvi. Pēc žūrijas vērtējuma 1. Vietu ieguva 5. klase (kl.audz. Z.Pauliņa), kuri atveidoja grupu „LIMFAO”, bet pārējie priekšnesumi ieguva kādu nomināciju:

  • Dejojošākie – 9. klases meitenes (Dženifera Lopesa) un 6. klase zēni (break dance);
  • Radošākie – 7. klases zēni N. Isakovs, Ē. Grustāns, E. Tukišs (Pit box grupa);
  • Sirsnīgākās – 7. klases meitenes J.Isajeva, A.Grustāne (Ēriks Saāde);
  • Visspilgtākā – 7. klases skolniece V.Vabele (Džastins Bībers);
  • Atraktīvākā – 8. klases skolniece Ā. Vabele (Demija Lovato);
  • Dziedošākās – 8. klases meitenes A.Priekule, L.Grustāne, A.Lazuko (Wings Trio).

Uz tikšanos nākamajā Popielā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *