Popiela Špoģu vidusskolā

Špoģu vidusskolā 25.februārī notika Popiela. Šogad tās organizatori-7.a klase izlēma veltīt šo pasākumu Raimonda Paula 80 gadadienai. Konkursā piedalījās skolēni no 5. līdz 8. klasei.

Dalībnieki bija ļoti oriģināli un izvēlējās visiem zināmas dziesmas un izpildītājus: “Cāļus skaita rudenī” (5.a klase), «Золотая свадьба» (5.b klase), “Vella kalpi” (6.a klase), «Листья жёлтые» (6.b klase), “Ne silts, ne auksts” (7.a klase), «Зеленый свет» (7.b klase), “Lauku gurķis Rīgas tirgū” (8.a klase), «Вернисаж» (8.b klase).

Dalībniekus vērtēja stingrā žūrija, kuras sastāvā bija skolotājas-Eva Vovka, Līga Saleniece, Antra Dombrovska.

Pirms pasākuma vajadzēja izpildīt divus uzdevumus: uztaisīt plakātu par dziesmu, kuru izvēlējās un aizpildīt krustvārdu mīklu par R. Paula dziesmām. Kamēr žūrija skaitīja punktus ,klases varēja izvēlēties savu simpātiju un atdot punktus plusā pie žūrijas vērtējuma.

Kopvērtējumā 3. vietu ieguva 8.a klase, 2. vietu 7.a klase, 1. vietu 8.b klase.

Paldies organizatoriem 7.a klasei un viņu klases audzinātājai-Ārijai Mihailovai par labu tēmas izvēli un neaprakstāmām emocijām, kuras mēs pārvarējām gan konkursa uzstāšanas laikā, gan gatavojoties konkursam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *