Prieks izzināt Latviju

Randenes pamatskolas līdzpārvalde piedāvāja skolēniem valsts svētku nedēļā radīt, nofotografēt, uzrakstīt, ieraudzīt, sacerēt kaut ko, kas saistīts ar Latviju.

Līdzpārvaldes pārstāvji rekomendēja izveidot kādu no latvju zīmēm, izmantojot dabas materiālus vai arī atrast savos bilžu arhīvos skaistākās vietas Latvijā, kurās kādreiz ir būts. Varbūt izlasīt latviešu tautas pasaku, iemācīties kādu latviešu rotaļu, kā arī, dodoties pastaigā, vērot, cik daudzveidīga ir Latvijas daba, kā arī to iemūžināt.

Mēs bijām izbrīnīti par mūsu skolas biedru aktivitāti un talantu. Tāpēc nolēmām, ka jums to noteikti jāredz – cik Latvijas lauki jauki, to lemts tikai izprast mums, kam sarkanbaltsarkanais karogs. Un zilganais debesjums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *