Profesionālās pilnveides seminārs “Radošā enerģija, improvizācija profesionālajai labizjūtai”

2021. gada 15. decembrī zoom platformā norisinājās profesionālās pilnveides seminārs “Radošā enerģija, improvizācija profesionālajai labizjūtai”, kuru vadīja drāmas terapeite, supervizore, aktrise, teātra un runas pedagoģe Anna Šteina. Semināra mērķis bija radošā veidā izzināt un apzināties savas personības spējas, potenciālu un resursus, kā arī mazināt izdegšanas riskus.

Seminārā piedalījās Augšdaugavas novada izglītības iestāžu interešu izglītības skolotāji. Semināra laikā dalībnieki uzzināja, kas ir labizjūta, radošums, improvizācija, kā to pielietot darbā ne tikai ar skolēniem, bet arī kā pilnveidot sevi. Dalībnieki iegūtās teorētiskās zināšanas semināra laikā izmantoja arī darbojoties praktiski zoom platformā gan pa vienam, gan grupās. Semināra dalībnieki ieguva jaunu pieredzi, pozitīvas emocijas un idejas darbam ar skolēniem un sevis pilnveidošanai, jo radošums ir mijiedarbība, kas ved uz attīstību (Ponamorjovs, 1976).

Paldies semināra vadītājai par iedvesmu un visiem dalībniekiem par aktīvu līdzdarbošanos!

Lai balts un mierpilns Adventa – Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *